دانلود آموزش Digital Tutors: Quick Start To Unity Volume 2

در این قسمت از آموزش ما بر روی مباحث پایه ای انیمیشن و فیزیک در Unity بحث میکنم. ما همچنین مباحثی در مورد چگونگی وارد کردن کاراکتر های ریگ شده و کلیپ های انیمیشنی مطرح میکنیم . همچنین یاد میگیریم چگونه کلیپ های انیمیشنمان را در سیستم انیمیشنی که Mecanim نامیده میشود به کار ببریم. در اینجا ما در مورد ساخت انتقال و شرایط و پارامتر ها  یاد میگیریم . سپس در مورد چگونگی استفاده از فیزیک برای ایجاد حرکات بدون استفاده از کی فریم استفاده میکنیم. و در پایان ما یک شخصیت در حال حرکت کامل با انیمیشن و جسم فیزیکی داریم که بازیکن میتواند به اطراف بپیچد.

در حالی که شما با این درس ها و ساختن یک پروژه با یکدیگر را دنبال میکنید.  به شما دانش ارزشمندی ارائه میشود , قدرت واقعی یادگیری زمانی می آید که شما همزمان با یادگیری تکنیک ها جدید آن ها را بر روی پروژه خود اعمال و تمرین کنید. با این ذهنیت , تکنیک های که در هر قسمت به شما ارائه میشود را به سرعت یاد میگیرید. این تکالیف شما را به چالش میکشد تا مهارت ها مورد که در هر قسمت دریافت میکنید را به سرعت یاد بگیرید و در پروژه های دیگر خود به کار ببندید. این آموزش به شکلی طراحی شده است تا به ترتیب دیده شود بنابراین ما واقعا شما را تشویق میکنیم تا با این قسمت آموزش را شروع کرده و تا قسمت سوم مارا همراهی کنید.

 

محصول شرکت

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Digital Tutors

سازنده ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngJoshua Kinney

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png۴۵ دقیقه

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۶۳۰ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش اول

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش دوم

دانلود  قسمت اول آموزش

دانلود قسمت سوم آموزش

همچنین ببینید

دانلود آموزش Laracasts – Discover Symfony Components

توضیحات : جالب است بعضی اوقات فریم ورک Laravel و  Symfony  را در مقابل یکدیگر قرار …

۵ دیدگاه

  1. با سلام و با تشکر از سایت بسیار بسیار بسیار خوبتون . واقعا نمی دونم چطوری باید از زحمات شما تشکر کنم . فایل دوم این آموزش خرابه و فایل های پروژه آنزیپ نمی شه . دوباره بدون استوپ کردن دانلود هم دان کردم اما مشکل از فایل اصلیه فکر کنم . اگر می شه درستش کنید . ممنون . واقعا دمتون گرم .

  2. سایت خیلی خوبی دارید و لطفا قسمت سوم را هم قرار دهید
    با تشکر از زحمات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *