دانلود آموزش FXPHD : Introduction to After Effects Scripting

در این آموزش همراه با Lloyd Alvarez مقدمه ای بر برنامه نویسی ابزار های اصلی موجود در افترافکت نسخه های CS3 به بالا که شرکت ادوبی برای ما فراهم کرده است داریم. برنامه نویسی خودکار کار خسته کننده ای است که میتواند با دست در افترافکت انجام داد بنابراین قبل از دیدن این درس به شدت به شما توصیه میشود با نرم افزار افترافکت آشنای قبلی داشته باشید. شما میتوانید  در قسمت ExtendScript افترافکت  برنامه نویسی کنید (ادوبی از نسخه توسعه یافته JavaScript استفاده میکند.)در هر دو ویندوز و مک و هچنین Applescript در مک و Visual Basic در ویندوز همین موضوع برقرار است. این آموزش تنها قسمت ExtendScript را به دلیل ماهیت کراسس پلتفرم بودن آن پوشش میدهد وشما میتوانید با منابع عظیم آموزش های موجود در اینترنت پایه جاوا اسکریپت خودتان را قوی کنید.

آموزش برنامه نویسی میتواند خسته کننده و وحشتناک باشد بنابراین هدف این درس تدریس به وسیله مثال های موجود بر اساس نظریه های موجود است. این دوره ابتدا به آموزش مباحث پایه برنامه نویسی میپردازیم سپس چند اسکریپت واقعی مینویسیم . قسمتی از اسکریپت های که در این درس توسعه داده میشوند به انتخاب دانش آموزان است به طوری که میتوان آنها را مرتبط و و دانش آموزان میتوانند در حل مشکلات شرکت کنند.

Lloyd Alvarez در نیویورک یک خبرنگار آزاد است که به شدت به رشته های کارگردانی هنری و طراحی و کامپوزیت انیمیشن علاقه دارد. Lloyd  برای حل مشکلات کار بر روی پروژه مستقل خود شروع به برنامه نویسی در افترافکت کرده است و پس از مدتی شروع به اشتراک گذاری آنها در جوامع کرده است. همچنین او چندین اسکریپ خیلی محبوب را منتشر کرده هست و هم اکنون متصدی سایت aescripts.com است که سایت بالا بهترین مجمع برای اسکریپت نویسان از سراسر جهان است.

محصول شرکت

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png FXPHD

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.png Lloyd Alvarez

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۷۷۹ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش اول

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش دوم

 

همچنین ببینید

دانلود آموزش Laracasts – Discover Symfony Components

توضیحات : جالب است بعضی اوقات فریم ورک Laravel و  Symfony  را در مقابل یکدیگر قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *