دانلود آموزش Ruby on Rails Tutorial: Learn 6 Ruby on Rails SEO Techniques

آیا شما در حال حاضر آشنایی با  Ruby on Rails دارید ؟ و میخواهید با Ruby on Rails ترافیک دریافتی از موتور های جستجو را افزایش دهید؟ همچنین آیا شما میخواهید کارفرمایان را به مهارت های توسعه وب  SEO خود جذب کنید؟

من David Fonvielle هستم و اولین وب سایت خود را با استفاده از Ruby on Rails در سال ۲۰۱۱ ساختم. وقتی من وب سایتم رو میساختم من میخواستم اون رو برای ترافیک موتور های جستجو بهینه کنم به طوری که مردم بتوانند تمام مقالات و ابزارهای که من نوشته بودم و یا در حال نوشتن بودم رو پیدا کنند. متاسفانه من در اون موقع چیزی از SEO نمیدونستم .

من به صورت آنلاین به دنبال کمک در مورد چگونگی ایجاد یک SEO دوستانه با Ruby on Rails بودم و این نجربه یاد گیری بسیار گیج کننده و وقت گیر بود.

در قدم اول من مقدرای در مورد SEO مطالب یاد گرفتم با اطلاعاتی ضد و نقیض که من رو بسیار گیج کرده بود. سپس با استفاده از مطالب تکه تکه و پراکنده در اینترنت در مورد ساخت SEO با Ruby on Rails  اطلاعاتی جمع آوری کردم.

اون چیزی که من میخواستم ساده بود : کسی که به من اصول اولیه جنبه های مهم بهینه سازی موتور های جستجو SEO را یاد بده که بتوان کار های در مورد توسعه وب با Ruby on Rails انجام دهم و کسی که به من دستورالعمل های گام به گام خاصی  در مورد چگونگی ایجاد یک SEO در  Ruby on Rails بدهد. و این دقیقا همون چیزی هست که این آموزش به شما میده.

در این دوره فرض بر این است که شما با برخی از اصول پایه کار با Ruby on Rails  آشنا هستید. اما همچنین این را هم در نظر میگیریم که هیچ چیزی از SEO نمیدانید. بنابراین شما مهمترین جنبه های SEO  که شما میتوانید کارهای با مهارت های Ruby on Rails خود انجام دهید و همچنین شما قدم به قدم نحوه استفاده از مهارت های خود برای ساخت یک SEO خوب در Ruby on Rails را  یاد میگیرید .

به طور خاص شما یاد میگیرید :

چرا عنوان meta برای SEO مهم است و چگونگی پیاده سازی یک عنوان منحصر به فرد met در هر صفحه از وب سایت خود.

چگونه توضیحات meta به طور غیر مستقیم به SEO  مربوط است و چگونگی پیاده سازی یک توضیح منحصر به فرد meta در هر صفحه از وب سایت خود.

بهترین نوع  آدرس URL برای SEO  وب سایت چیست؟ و نحوه ایجاد آن.( این مهم است که Ruby on Rails به طور خودکار به شما URL های متناسب با SEO وب سایت نیمدهد )

چگونه صفحات نتایج موتور های جستجو را حفظ کنیم و چگونه از وب سایت خود در برابر “duplicate content penalty”  گوگل حفظ کنیم با اطمینان از اینکه شما فقط ایندکس های مورد نظر خود را دریافت کنید.
چگونه مطمئن شوید که هر عنوان صفحه بهتر بهینه شده است برا ترافیک موتور های جستجو با در نظر گرفتن فقط یک قدم ساده.

با دریافت این آموزش شما شروع به یاد گیری یکی از مفید ترین مهارت های توسعه وب عملی میکنید.

محصول شرکت

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngDavid Fonvielle

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۲ ساعت

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۱۶۸ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش اول

همچنین ببینید

دانلود آموزش Laracasts – Discover Symfony Components

توضیحات : جالب است بعضی اوقات فریم ورک Laravel و  Symfony  را در مقابل یکدیگر قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *