دانلود آموزش Udemy – CSS3 Bootcamp Web development Building Blocks Fundamentals

در این دوره ما شما را با طریقه ی کار و چگونگی پیاده سازی CSS به محتوای وب خود از ابتدا آشنا میکنیم. CSS  طراحی شده است تا در زمان شما صرفه جویی کند و ما به شما نشان میدهیم چگونه به طور موثری به نتایج موثری دست یابید.

ما به شما نشان میدهیم شما با خصوصیات CSS چه کار هایی میتوانید انجام دهید. بسیاری از خواص جدید در CSS3 وجود دارد و ما آن را به شما نشان میدهیم و این یکی از مزیت های این دوره است. دانش خود از CSS  را گسترش دهید و یاد بگیرید که چه کار های با Cascading Style Sheets میتوانید انجام دهید.

ما به شما مفاهیم مقدماتی تا پیشرفته CSS  را نشان میدهیم. که شما میتوانید برای ایجاد اثرات شگفت انگیز در پروژه های خود از آن استفاده کنید. یادگیری سریع و هدف گذاری درست ما به شما نشان میدهیم هر کد چه کاری انجام میدهد و چگونه مورد استفاده قرار میگیرد.

Cascading Style Sheets یکی از بلوک های اصلی ساختمان محتوای وب است و در همه جا مورد استفاده قرار میگیرد و به کد HTML شما یک استایل زیبا میدهد.  استفاده از آن آسان است و و میتوان به هر کد HTML ی اعمال کنید. یاد بگیرید چگونه یک قالب CSS  ایجاد کنید – که میتواند پایه ای برای تعداد نا محدودی از صفحات وب باشد.

ما شما را با سینتکس CSS  و نحوه استفاده از آشنا میکنیم و به شما کمک میکنیم که مقادیر هر خصوصیات چه کاری انجام میدهد. اگر شما یک مبتدی هستید و میخواهی مهارت خود را به روز کنید این دوره برای شماست.

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

 

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.png Laurence Svekis

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۲ ساعت

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۳۲۳ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش اول

 

همچنین ببینید

دانلود آموزش Laracasts – Discover Symfony Components

توضیحات : جالب است بعضی اوقات فریم ورک Laravel و  Symfony  را در مقابل یکدیگر قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *