دانلود آموزش Udacity – developing scalable apps in python

خلاصه درس :

در این آموزش شما در مورد چالش های ساخت برنامه های کاربردی که میتواند صدها  یا هزاران کاربر داشته باشد و این که شما به عنوان یک توسعه دهنده چگونه می توانید آن را آماده کنید مطالبی را یاد میگیرید. و مهم تر از آن شما خواهید آموخت که چگونه با مهارت از قدرت  App Engine – Platform به عنوان یک سرویس اجرا شده توسط گوگل استفاده کنید بنابراین شما می توانید به جای تمرکز بر روی مدیریت زیر ساخت  که برنامه شما بر روی آن اجرا می شود بر روی ویژگی های نرم افزار خود تمرکز کنید. اجزاره بدید گوگل برنامه شما را در مقیاس بزرگ اجرا کند و شما کاری که در آن بهتر هستید را انجام دهید و کد بزنید !!!

به هر حال برای استفاده موثر از App Engine شما باید نحوه کار با آن را یاد بگیرید و این دقیقا آن چیزی است که این دوره تدریس میکند. همچنین شما بهترین شیوه استفاده از  Cloud Endpoints را  یاد میگیرید  که به شما اجازه میدهد که به راحتی API ایجاد کنید و آن را در دسترس کاربران آندروید و iOS وجاوا اسکریپت قرار دهید. آنها به شما اجازه میدهد به صورت خودکار کتابخانه های برای کاربران ایجاد کنید. و برخی از آنها هم به خوبی ساخته شده است و ویژگی های مانند حفاظت از denial-of-service و پشتیبانی از OAuth 2.0 را در خود دارند.

چرا باید این دوره را دریافت کنید :

محاسبات ابری یکی از رشته های است که در حال حاضر به سرعت در حال رشد است. و هیچ تعجبی هم ندارد این راه یک راه سریع و مقرون به صرفه برای اجرا برنامه های خود است. با این حال روش های سنتی میزبانی وب و پوسته پوسته شدن برنامه های کاربردی بر روی ماشین مجازی در Cloud با یک هزینه انجام میشود حتی اگر زیر ساخت شما ماشین مجازی باشد شما باز هم باید آن را مدیریت کنید انجام توازن بار و مراقبت از وصله های نرم افزاری و به طور کلی باید وقت و منابع زیادی را صرف زیر ساخت ها کنید.

گوگل یکی از پیشگامان در کسب و کار در ضمینه پوسته پوسته شدن (scaling) است , که در حال حاضر شما میتوانید از زیر ساخت ها استفاده کنید و اجازه دهید آنها همه کارهای scaling را انجام دهند و شما بر روی ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار خود تمرکز کنید.

پروژه :

در طول دوره یک پروژه ی فراگیر وجود خواهد داشت. با شروع فصل دوم شما یک نرم افزار برای مدیریت کنفرانس ها شبیه سایت های مانند meetup.com و یا eventbrite.com را توسعه میدهید. ما در ظاهر یک نرم افزار frontend  را ارائه میدهیم و تمام تلاشمان را میکنیم یک نرم افزار backend ایجاد کنیم. و به دلیل اینکه شما از Cloud Endpoints استفاده میکنید شما میتوانید به راحتی نرم افزار موبایل آن را هم تولید کنید.

لیست دروس:

Lesson 1: Scalability Basics

Lesson 2: Getting Started

Lesson 3: Storing and Retrieving Data

Lesson 4: Advanced Datastore Concepts

Lesson 5: Advanced App Engine Topics

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udacity

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngMagnus Hyttsten  , Karl Krueger , Gundega Dekena

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png  ۱٫۳۴ گیگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش اول

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش دوم

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش سوم

همچنین ببینید

دانلود آموزش Udemy – Complete Java Masterclass

دانلود برترین آموزش برنامه نویسی جاوا از دید کاربران سایت یودمی با امتیاز ۴٫۶ از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *