دانلود آموزش Udemy – MySQL 101 for beginners

MySQL یک محل عالی برای شروع کار با بانک اطلاعاتی است. بسیاری از برنامه نویسان با تجربه به مبتدیان پیشنهاد میکنند که با MySQL کار با بانک های اطلاعاتی را شروع کنند.

این آموزش MySQL یکی از آموزش های ایده عالی است که به شما کمک میکند که به سرعت پایگاه داده را یاد بگیرید. پس از اتمام این آموزش شکا قادر به ایجاد  back end وب و همچنین برنامه های موبایل هستید.
MySQL دومین سیستم مدیریتی بانک اطلاعاتی رابطه ای  (RDBMS) ومنبع باز است که به صورت گسترده در جهان مورد استفاده قرار میگیرد. پشت پرده نام گذاری MySQL به  بنیان گذار آن Michael Widenius بر میگردد  MyThe SQL از کلمه stands for Structured Query Language اقتباص شده است .

کد منبع MySQL  تحت مجوز دسترسی عمومی گنو(GNU ) در اختیار عموم است. MySQL متعلق و تحت حمایت مالی شرکت MySQL AB برای سود دهی بود و در حال حاضر متعلق به شرکت اوارکل است .
MySQL  یک پایگاه داده شیک و پر کاربرد برای استفاده در پروژه های نرم افزار های وب است و این یک عامل اساسی است که به صورت گسترده مورد استفاده LAMP نرم افزار های کاربردی تحت وب منبع باز قرار میگیرد. LAMP  مخفف  “Linux, Apache, MySQL, Perl/PHP/Python.” است. نرم افزار های رایگان – پروژه های منبع باز که ملزم به استفاده از یک سیستم مدیریت پایگاه داده هستند که اغلب MySQL   مورد استفاده قرار میگیرد.

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

ارزش مادی آموزش :

dollar_currency_sign32۷۰ هزار تومان

 

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngIgneus Technologies

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۲ ساعت

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۱۸۹ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش اول

همچنین ببینید

دانلود آموزش Laracasts – Discover Symfony Components

توضیحات : جالب است بعضی اوقات فریم ورک Laravel و  Symfony  را در مقابل یکدیگر قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *