دانلود آموزش Mongoose: MongoDB Object-Document Mapper for NodeJS Apps

اگر شما این صفحه را مشاهده میکنید به این معنی است که شما تا حدی مهندسی نرم افزار میدانید و همه ما میدانیم که برای مردم در تکنولوژی یادگیری یک تکنولوژی جدید مهم است. اما ما اغلب در این امر تعلیل میکنیم. این امر تا حدودی دست ما نیست چرا که در بسیاری از موارد آموزش خوبی در آن مورد وجود ندارد. این امر به ویژه برای فن آوری های جدید و در حال ظهور مانند NodeJS درست است.

NodeJS + NoSQL = <3

NodeJS (جاوا اسکریپت بر روی سرور) این عالی است ، اما بعضی از برنامه نویسان درمورد NoSQL سردرگم میشوند وقتی که میخواهند با گره ها در MongoDB  کار کنند (بانک اطلاعاتی NoSQL ). آیا شما نیاز به یک توضیح عالی در مورد استفاده  Node.js با MongoDB دارید ؟ Mongoose  بهترین کتابخانه های را انتخاب میکند. در ادامه توضیح میدهیم چرا ؟
خطر استفاده نکردن از ORM (نقشه ارتباط بین شئ ها)/ODM (نقشه اسناد شئ ها)  هر باری که شما تغییری در ساختار داده ها ایجاد میکنید باید تغییری هم در کد برنامه خود بدهید. به عبارت دیگر اگر لایه ای از نرم افزار خود با پایگاه داده در ارتباط باشد هر تغییری که در پایگاه داده داده شود شما با مشکلی روبرو می شوید که فقط خدا میتونه به شما کمک کنه !!!! و شانس این که در آینده بتوانید تغییری در نرم افزار خود ایجاد کنید  خیلی خیلی کم است. به هر حال با استفاده از Mongoose  شما میتوانید این مشکل را حل کنید.
همچنین شما میتوانید نرم افزار خود را در مدل های مختلفی ایجاد کنید ، اعتبار سنجی و هم زمان سازماندهی بهتر کد با متد های سفارشی. و فواید بیشتری که در روش های Mongoose  وجود دارد باعث میشود کار ها آسان تر(بیشتر سرگرم کننده) بشود.

و در انتها یک راه آسان از چگونگی استفاده از گره ها در  MongoDB  :
نگاهی به مستندات بزرگ Mongoose در سایت mongoosejs.com/docs بی اندازید .

این بسیار عالی است اما چه کسی وقت دارد تا داکیومنتی به این زیادی را بخواند در حالی که میتواند آن زمان را برای نوشتن برنامه خود استفاده کند ؟ همچنین خواندن داکیومنت هاو کتابخانه های آنلاین کاری کسل و خسته کننده است. بسیاری از مطالعات نشان میدهد انجام دادن کار های کسل کننده باعث میشود سطح یادگیری آن کار به طور چشمگیری کاهش پیدا کند.

به همین دلیل است که ما دوره Mongoose  را برای شما ایجاد کرده ایم.

 

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

 

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngAzat Mardan

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۳ ساعت

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۵۷۰ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود آموزش

 

 

همچنین ببینید

دانلود آموزش Laracasts – Discover Symfony Components

توضیحات : جالب است بعضی اوقات فریم ورک Laravel و  Symfony  را در مقابل یکدیگر قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *