دانلود آموزش Udemy – Ethical Hacking for Beginners

یادگیری هک بسیار دشوار است . برخلاف برنامه نویسی و یا کار های دیگر شما باید بسیار تمرین و کار کنید تا چیزی یاد بگیرید. دلیل این امر هم این است که جامعه هک یک جامعه بسته است و بخصوص اینکه مردم زیاد با این رشته دوستانه برخورد نمیکنند. بسیاری از مردم قبل از اینکه آموزشی شروع کنند شروع به شکایت میکنند. تقریبا تجریبیات شخصی در این موضوع رد می شوند و تقریبا کسی نمیداند قدم اول برای شروع چه باشد بهتر است. مردم فقط میخواهند به خوبی و به سرعت این موضوع را یاد بگیرند به این دلیل که ما اطلاعات خوب و ثابتی برای مبتدیان ارائه میدهیم.

در این سری ویدئو شما راه های مختلف هک را یاد میگیرید. در این دوره هدف ما این است که اصول اولیه و پایه تست نفوذ وهک اخلاقی را به شما یاد بدهیم. چرا مباحث پایه ؟ به این دلیل که مباحث پایه در این موضوع بسیار بسیار مهم است. شما نمیتوانید بدون یادگیری دقیق مباحث پایه  مباحث پیشرفته را یاد بگیرید. پس از یک دانش پایه خوب شما میتوانید به راحتی مباحث پیشرفته تر را یاد بگیرید.

این آموزش ما به شما مبحث چگونگی هک در زندگی واقعی را فقط به  صورت تئوری درس نمیدهد. در این سری از ویدئو ها ما جهت یادگیری بهتر موضوعات تعدادی DEMO  انجام میدهیم.

سر فصل های آموزش :

لینوکس کالی:

در این آموزش شما کالی لینوکس که توزیع مخصوصی از لینوکس جهت تست نفوذ و هک است را یاد می گیرید. شامل نصب سیستم عامل کالی لینوکس و استفاده از آن.

Metasploit :

در این آموزش شما یاد میگیرید چگونه از آسیب پذیری های امنیتی با استفاده از فریم ورک Metasploit بهره برداری کنید. Metasploit در میان نفوذگران و آزمایش کنند گان بسیار محبوب است و یک مجموعه بزرگ است.  فریم ورک Metasploit  و بهره برداری از آسیب پذیری ها با فریم ورک Metasploit و حملات سمت سرویس گیرنده.

Trojan :

در این آموزش شما یاد میگیرید که چگونه میتوانید تروجان بسازید و چگونه تروجان را بر روی سیستم خود شناسایی کنید و یا تروجان ها را از دید آنتی ویروس ها مخفی کنید. چگونه فایل تروجان بسازید و ایجاد و مدیریت یک بات نت و مخفی سازی فایل ها تروجان از دید آنتی ویروس ها و شناسایی تروجان ها بر روی سیستم خود

شنود (Sniffers) :

در این قسمت شما یاد میگیرید چگونه بسته های ترافیک شبکه را ثبت وضبط  کنید و چگونه آنها را تجزیه و تحلیل کنید واطلاعات مفیدی از این بسته ها پیدا کنید. شما یاد میگیرید چگونه apr را مسموم کنید و به dns حملات spoof  کنید. ثبت ترافیک شبکه و داده کاوی ترافیک ثبت شده شبکه و حمله Arp poisoning و حمله Dns spoof

 

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngGökhan OKUMUŞ

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۸ ساعت

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۳۵۰ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود آموزش

همچنین ببینید

دانلود آموزش Laracasts – Discover Symfony Components

توضیحات : جالب است بعضی اوقات فریم ورک Laravel و  Symfony  را در مقابل یکدیگر قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *