دانلود آموزش Udemy – WordPress Advanced Security and SEO Plugin Mastery

وردپرس در دنیای توسعه وب سایت ها تبدیل به یک بازیکن بزرگ شده است.شما میتوانید با وردپرسی یک سایت حرفه ای ایجاد کنید . بسیار از سایت های که با وردپرس ایجاد شده اند شکل حرفه ای ندارند و خیلی از آنها شبیه به هم دیگر هستند. من نکات و ترفند های بسیاری را میدانم که به وسیله آنها میتوانید یک وب سایت وردپرس قدرتمند ایجاد کنید. من یک معلم با سالها تجربه آموزشی هستم بنابراین میتوانم شما را آموزش دهد تا به خواسته ها خود برسید.

من در ابتدا به شما یک راه آسان خواهم آموخت تا فایل های خود را از یک منبع خارجی به سایت وردپرسی خود اضافه کنید. این روش به شما امکان این را خواهد داد که بدون وارد شدن به وردپرس فایل های خود را بروز رسانی کنید.

در ادامه من به شما اصول اولیه وردپرس را آموزش میدهم. و سپس مبحث های لایه ها و نوشته ها و دسته ها و برچسب ها و … را پوشش میدهم. و پس از آن عناصر بصری تم و ویجت را پوشش میدهم. این مباحث کمک خواهد کرد پیام های خود را خیلی بیشتر به تصویر بکشید.

وقتی با کامپیوتر کار می کنید ایمنی مهم است و برای این منظور از اطلاعات نسخه پشتیبان گرفته می شود. من در این آموزش به شما نشان خواهم داد چگونه اطلاعات خود را استخراج کنید.

افزونه ها ابزار های قدرتمندی برای بهبود یک وب سایت ساده به یک وب سایت قدرتمند تر هستند . من به شما بهترین برای بهبود تجربه خود از وردپرس را نشان میدهم. این ابزار های پیشرفته برخی از ویژگی های قدرتمندی را اضافه میکند مانند :

فرم تماس – به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی – بند انگشتی های سفارشی – نقشه سایت سفارشی

وقتی چیزی عمومی است امنیت از اولویت برخوردار است. آدم های بد همه جا وجود دارند حتی در اینترنت. و من به شما نشان خواهد داد چگونه از وب سایت خود محافظت کنید بخصوص هنگام ورود . تصور کنید صفحه ورود درب خانه شما است و وقتی که در قدرتمند نباشد چه خواهد شد ؟ اسپم یکی دیگر از مشکلات است که ربات ها با پر کردن خودکار فرم ها آنها را ایجاد میکنند. شما به سادگی و به سرعت میتوانید جلوی این کار را بگیرید . به روز رسانی قسمت دیگری است که کمک خواهد کرد سایت شما بهبود پیدا کند. اگر شما بروز رسانی نکنید ممکن است بروز رسانی های مهمی که توسعه دهندگان ارائه میدهند را از دست بدهید .

در بخش آخر من به شما یاد خواهم داد چگونه سایت خود را بهینه سازی کنید. داشتن امنیت و ویجت های جالب به تنهایی کافی نیستند اگر سایت شما به اندازه کافی پر سرعت نباشد مرد صفحه شما را قبل از لود شدن میبندند . شما نیاز به SEO دارید تا سایت شما تمیز نگه داری شود. پایگاه داده شما میتواند bloated شود .

من امیدوارم آنچه به شما در این آموزش نشان میدهم به شما کمک کند.

 

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

 

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngNigel Openshaw

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۵ ساعت

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۵۶۰ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش اول

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش دوم

همچنین ببینید

دانلود آموزش Laracasts – Discover Symfony Components

توضیحات : جالب است بعضی اوقات فریم ورک Laravel و  Symfony  را در مقابل یکدیگر قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *