دانلود آموزش Packtpub – Web Development with Node.JS and MongoDB

تکنولوژی توسعه وب با ابزار ها و تکنیک های جدید که روزانه منتشر می شوند به سرعت در حال پیشرفت است . این غیر ممکن است که بخواهیم همه آنها را یاد بگیریم، اما انتخاب فناوری های مشابه به شما اجازه میدهد تا بازی خود با توسعه برنامه های کاربردی وب را ادامه دهید. برنامه های کاربردی وب معمولا به ۲ قسمت Front-end و Back-end تقسیم می شوند. با استفاده از Node.js برای قسمت منطق و MongoDB برای قسمت بانک اطلاعاتی یک فرد میتواند یک برنامه تحت و ب در کمترین زمان ایجاد کند. Node.js بر پایه جاوا اسکریپت است که باعث می شود به راحتی از آن برای یک طیف گسترده ای از سیستم عامل های سازگار استفاده کرد. همچنین بسیار سبک است و میتواند به طور همزمان تعداد زیادی ارتباط را برقرار نماید.

ما در این دوره به شما نشان خواهیم داد چگونه برنامه ها ی کاربردی وب قدرتمندی را از ابتدا ایجاد نمائید. ما این دوره را با ساده ترین اسکریپت ممکن که همان “Hello World !!!” شروع میکنیم و کم کم به سراغ مباحث پیشرفته میرویم.

در ابتدا ما با برخی از مفاهیم اساسی Node.js, Express.js, و MongoDB آشنا می شویم و سپس با استفاده از این مفاهیم نمونه های عملی ای می سازیم. با هر مفهوم نرم افزار ما قدرتمند تر خواهد شد و شما قادر خواهید بود هر منطقی که برای توسعه نرم افزار خود نیاز داشته باشید را ایجاد نمائید.

پس از آنکه در مورد Express.js  مطالبی را آموختیم برای ساخت برنامه های کاربردی وب از MongoDB برای قسمت بانک اطلاعاتی استفاده می نمائیم. و در ادامه این آموزش شما خواهید آموخت که چگونه RESTful API ایجاد نمائید و برنامه های کاربردی خود را به وسیله API های مختلف قدرتمند سازید. پس از آن ما تست های اتوماتیکی انجام خواهید داد تا اطمینان حاصل نمائیم که برنامه ما به درستی کار میکند.

 

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Packtpub

 

ارزش مادی آموزش :

dollar_currency_sign32۳۶۰ هزار تومان

 

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngAndrew Marcinkevičius

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۳ ساعت و ۵۴ دقیقه

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۵۲۹ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش اول

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود بخش دوم

همچنین ببینید

دانلود آموزش Beginner API development in Node, Express, ES6, & MongoDB

توضیحات : در این دوره با یکی از بهترین آموزش های Node.js در خدمت شما …

یک دیدگاه

  1. اقا این شرکت packt اموزشاش خیلی خوبه. اگه میشه کتابا و اموزشاشو کار کنین. مرسییییییییییی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *