معرفی گروه برنامه نویسان و توسعه دهندگان در تلگرام

در این پست قصد داریم یک گروهی تلگرامی برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان به شما دوستان و برنامه نویسان معرفی نماییم با ما همراه باشید.

همه ما نیاز داریم تا سوالات خود را جایی مطرح کنیم و به جواب خود برسیم و مشکل خود را در برنامه نیسی حل نماییم یکی از این چیز هایی که میتوان از آن استفاده کرد سایت stackoverflow میباشد که همه شما با آن آشنا هستید و نیاز به توضیح نیست . روش های دیگری هم مثل انجمن ها وجود دارند که به شما اجازه میدهند تا مشکلات خود را مطرح نمایید . امروز قصد دارم یک گروه تلگرامی به نام Nerds را به شما معرفی کنم به احتمال زیاد برخی از شما عضو آن می باشید. در این گروه میتوانید سوالات و مشکلات خود در مورد برنامه نویسی ، نظرات خود در مورد سایت (لطفا درخواست آموزش در این گروه ندهید.) ،  انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید . این گروه نزدیک به ۲۰۰ نفر عضو دارد و میتوان گفت که گروه فعالی میباشد . اگر یک برنامه نویس با تجربه هستید و یا قادر به پاسخ گویی به سوالات دیگران میباشید از شما دعوت میشود تا به این گروه بپیوندید .

برای ورود و عضویت در این گروه میتوانید از آدرس https://t.me/joinchat/AAAAAD2_t1mRKSuEAja3iw یا کلیک بروی  ورود به گروه   استفاده نمایید .

 

همچنین ببینید

دانلود آموزش Learning From Data – Introductory Machine Learning Course

توضیحات :  این دوره آموزشی مباحث پایه یادگیری ماشین ، الگوریتم ها و اپلیکیشن ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *