دانلود آموزش Udemy – Complete Java Masterclass

دانلود برترین آموزش برنامه نویسی جاوا از دید کاربران سایت یودمی با امتیاز ۴٫۶ از ۵٫

به روز رسانی آموزش همراه با فایل تمرین ها و زیرنویس انگلیسی ویدئو ها.

این دوره بیش از ۱۶۰,۰۰۰ دانش آموز دارد که با استفاده از ایند دوره در یادگیری جاوا ۸ و جاوا ۹ موفق شده اند.

این دوره پرفروش ترین و پر امتیاز ترین دوره آموزشی جاوا در سایت یودمی می باشد !!!

این دوره نیاز به هیچ پیش نیاز برنامه نویسی ای ندارد و اصلا نیاز به نگرانی در مورد اینکه چگونه این دوره را شروع کنید نخواهید داشت، این دوره شما را تا مراحل پیشرفته برنامه نویسی جاوا ۸ و جاوا ۹ همراهی خواهد کرد.

آیا شما میخواهید :

 • به یک توسعه دهنده جاوا که شرکت های معتبر تقاضا دارند تبدیل شوید ؟
 • به صورت فردی و کارخانگی پروژه های تجاری انجام دهید ؟
 • مهارت های برنامه نویسی خود را بروزرسانی کنید و به سطوح پیشرفته برسانید
 • به سادگی ایده های خود را پیاده سازی کنید

این دوره کامل برنامه نویسی جاوا دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید.

چه چیزی باعث شده است این دوره پرفروش ترین باشد ؟

مانند شما، هزاران نفر دیگر از آموزش های که در یوتیوب میدیدند نا امید و متاثر میشدند زیرا آنها فرض را بر این میگیرند که شما چیزهایی را از قبل میدانید ،‌ همچنین کیفیت آموزشی مناسبی را نیز ندارند، کتاب های آموزشی هم به طوری نوشته شده اند که حتی کافئین هم نمیتواند جلوی خواب شما را هنگام خواندن کتاب ها بگیرد.

مثل شما ، آن هزاران نفر از دوره های آموزشی بی کیفیتی که مباحث را ضعیف توضیح داده اند و گاهی نیز اطلاعات غلطی را به دانش آموز میرساندند خسته شده بودند. به همین دلیل بسیاری از افراد موفقیت را در این دوره کامل جاوا پیدا کرده اند. این دوره به سادگی مباحث مبتدی و پیشرفته را از طریق آموزش های ویدئویی که با کیفیت hd برای شما تدارک دیده است به شما انتقال خواهد داد.

این دوره نیاز به هیچ تجربه برنامه نویسی قبلی ای ندارد و شما همه چیز را از مبانی مطلق شروع به یادگیری خواهید کرد ، مانند نشان دادن دانلود و نصب ابزار های توسعه رایگان تا نوشتن اولین برنامه جاوای خودتان. سپس ویژگی های پیشرفته جاوا را خواهید آموخت و آماده میشوید تا در ادامه برنامه های پیشرفته را با یکدیگر بسازیم.

بخشی از مطالبی که شما در این دوره خواهید آموخت به شرح زیر می باشند :

(اگر احساس میکنید در حال حاضر متوجه این مطالب نمی شوید اصلا مهم نیست در طول آموزش با تمامی موارد آشنا خواهید شد)

 • همه کلمات کلیدی جاوا ، operators ،‌ statements و استثنائاتی که شما نیاز دارید بدانید و اینکه چرا و چگونه از آنها در کد های خود استفاده کنید- ساخت برنامه های کاربردی را آسان و یادگیری را کمتر خسته کننده میکند.
 • چگونه به صورت امن ابزار های توسعه و را دانلود ، نصب و تنظیم کنید.
 • یک فصل کامل برای مبحث شئ گرائی در جاوا و API های جاوا (پروتکل ها و ابزار های برای ساخت برنامه های کاربردی) بنابر این شما میتوانید برای همه سیستم عامل ها کد نویسی کنید.
 • چگونه برنامه های قدرتمند جاوا را با استفاده از یکی از قوی ترین IDE (IntelliJ IDEA)موجود، به این معنی است که شما میتوانید برنامه های کاربردی خود را به سادگی توسعه دهید. IntelliJ هم نسخه رایگان و هم نسخه حرفه ای (غیر رایگان) دارد و شما میتوانید از هر کدام که مایل بودید استفاده کنید.

(اگر شما از Eclipseیا NetBeans و یا دیگر IDE ها استفاده میکنید نیازی به نگرانی نیست، شما آزاد هستید از هر ابزاری که مایل هستید استفاده کنید تا نهایت استفاده را از این دوره ببردی )

 • چگونه فقط برای پلتفرم دسکتاپ کد نزنید و کد های شما بر روی دستگاه ها و پلتفرم های دیگر هم اجرا شود، بنابراین شما میتوانید از بازار بزرگ اندروید هم استفاده کنید.
 • چگونه از ابزار هایی مانند فریم ورک Spring که در میان سازمان ها محبوب است استفاده کنید.
 • نکات و ترفند های پیشرفته کد نویسی که در بین برنامه نویسان فراگیر است و همچنین در شرکت های هم نیز مورد استفاده قرار میگیرند. بنابر این شما نه تنها میتوانید برنامه های خود را برای استفاده شخصی بنویسید بلکه میتوانید آن ها را به گونه ای توسعه دهید که در شرکت های بزرگ نیز مورد استفاده قرار بگیرند.
 • و خیلی موارد دیگر …..

AP چی ؟!؟!

نگران نباشید اگر که برخی از لغات برای شما مفهوم نبودند. ما همه جزئیات و مفاهیم برنامه نویسی و اصلی و همین طور کلماتی که شما برای توسعه برنامه های جاوا خود نیاز دارید را توضیح میدهیم.

با پایان این دوره آموزشی بدون در نظر گرفتن سطح فعلی شما در توسعه برنامه های جاوا به یک حرفه ای تبدیل خواهید شد. شما خواهید فهمید که چه کاری و چرا آن را انجام میدهید. این یکی کتاب دستورالعمل نیست بلکه شما از خلاقیت خود برای ایجاد برنامه های منحصر به فرد استفاده خواهید کرد.

ویدئو های HD این دوره آموزشی با نشان دادن جزئیات به شما کمک خواهد کرد تا به یک برنامه نویس عالی تبدیل شوید ،‌همچنین این دوره شامل چالش های ویژه و منحصر به فرد است. هر بار که یک مفهومی برای شما تدریس میشود یک ویدئو برای شما تمرینی را توضیح خواهد داد که نیاز است ابتدا آن را انجام دهید تا مفهوم مورد نظر را به صورت کامل درک کنید.(نگران نباشید پس از فرصتی که این ویدئو به شما میدهم تمرین مورد نظر را مجددا همراه با یک دیگر حل خواهیم کرد)

این روش آموزشی اثبات شده است و به شما کمک میکند در زمان کوتاهی به درک درستی از جاوا برسید. آزمون ها و امتحانات دانشگاهی و دبیرستانی را به یاد دارید ؟‌ این همان مفهوم است و مطمعن باشید که جواب میدهد.

به عنوان مدرس این دوره و مربی شما من بیش از ۳۰ سال سابقه توسعه نرم افزار و تدرس را دارم و از سال ۲۰۰۰ شروع به کار کردن با جاوا کرده ام. بله ، حدود ۱۷ سال است که من با آن کار میکنم. این به این معناست که نه تنها میتوانم آن را به سادگی بیان کنم بلکه میتوانم توضیح دادن را نیز سرگرم کننده کنم.

جای تعجب ندارد که دانش آموزان پیشین من نتایج شگفت انگیزی گرفته اند…

در ادامه برخی از کامنت های که دانش آموزان این دوره برای من ارسال کرده اند را میبینید :

“اگر شما میخواهید برنامه نویسی جاوا را یاد بگیرید، این دوره قطعا بهترین دوره است. Tim یک مربی عالی است و هرگونه سوال در مورد برنامه نویسی جاوا را به سرعت پاسخ میدهد. چون Tim مفاهیم را به صورت اصطلاحات غیر فنی توضیح میدهد این دوره کاملا برای مبتدی ها و کسانی که در وسط راه هستند مناسب است ” Casper Donnoly, TX, USA

“یک دوره عالی ! همه چیز به سادگی توضیح داده شده است که این فوق العاده مهم برای یادگیری برنامه نویسی است” Keith Fox, Colorado, USA

“این دوره خیلی به آموزش من کمک کرده است. من هیچ وقت هیچ حرفه ای را از مبتی تا متخصص شدن طی نکرده بودم خیلی ممنون Tim  از Via Kim

“یک دوره عالی ! تمرین های که در این دوره وجود دارند باعث میشوند واقعا دانش خود را در آن حوضه تست کنید. این دوره کاملا شبیه به یک کریستال شفاف است. این دوره بهترین دوره آموزشی ای است که من تا به حال آن را دیده ام.”  Chukwuebuka

“این دوره آموزشی جاوا ارزش هر پنی ای که من برای آن پرداخت کرده ام را دارد و Tim قطعا بهترین مربی سایت Udemy می باشد.” Daniel Kubanyi

مطمئن هستم که دانش آموزان من با این دوره هیجان زده شده اند و از همه مهمترن نتایج آنها است …

این دوره کامل مبانی تا پیشرفته جاوا هر چیزی را که شما نیاز داشته باشید تا کد نویسی عالی داشته باشید و پروژه های سود آوری را پیاده سازی کنید و از همه مهم تر از کد نویسی لذت ببرید را به شما آموزش خواهد داد.

چرا زبان جاوا را به جای زبان های برنامه نویسی دیگر یاد میگیرند ؟

گفتنش آسان است .

جاوا محبوب ترین زبان برنامه نویسی است که استفاده می شود (بر اساس گزارش TIOBE )و همینطور تنها زبانی است که در سراسر تمام سیستم عامل های کامپیوتری و اندروید موبایل بدون نیاز به ویرایش مجدد کد کار میکند.

شما یک بار کد میزنید و JVM تمام کارهای که برای اطمینان حاصل کردن از اینکه کد های شما به طور مساوی در تمام سیستم عامل ها چه ویندوز و چه مک یا لینوکس ویا تلفن های همرا اندرویدی به یک شکل اجرا خواهند شد را انجام خواهد داد.

چرا این عالی است ؟ 

نه تنها باعث میشود ساعت ها وقت شما جهت بازنویسی کد ها صرفجویی شود بلکه به این معنی است که شما میتوانید نرم افزار خود را جهت دانلود و همچنین فروش برای هر پلتفرمی بر روی هر فروشگاهی قرار دهید و به معنای دیگر به راحتی به میلیون ها کاربر مختلف تلفن همراه و دسکتاپ خواهید رسید.

علاوه بر این ها به این فکر کنید که همکاران شما جاوا را بلد هستند(محبوب ترین زبان برنامه نویسی جهان) و شما آن را نمیدانید …

چه کسی مزیت بزرگ اقتصادی دارد ؟

چه کسی میتواند اولین ایده را که بر روی همه پلتفرم ها قابل اجرا است را به ارمغان بیاورد ؟

چه زبانی بزرگترین شرکت ها و مشتریان را به دست آورده است ؟

این ها را میتوانید از کسانی که خارج از این دوره آموزشی جاوا را یادگرفته اند بپرسید !!!

“یادگیری جاوا یک کار ساده است که در های زیادی را برای شما باز میکند” 

این دوره مناسب چه کسانی نیست ؟

 • مردمی که به دنبال ساخت برنامه های بی کیفیت در سریع ترین زمان ممکن هستند.
 • مردمی که به دنبال حداقل ها هستند و میخواهند در سطح تازه کار های جاوا باقی بمانند و به موفقیت امیدوار باشند.
 • افرادی که با برنامه های متوسط خوشحال اند .
 • افرادی که تلاش کمی میکنند و انگیزه ای برای پیدا کردن موفقیت های بزرگ ندارند.

 

این دوره مناسب چه کسانی است ؟

 • افرادی که میخواهند بهترین نرم افزار های را با خلاقیت خود تولید کنند.
 • افرادی که میخواهند از مبتدی مطلق به سطوح پیشرفته جاوا برسند.
 • مردمی که به دنبال دانش تخصصی و راهنمایی های که توسط بهترین برنامه نویسان و شرکت های بزرگ هستند.
 • مردمی که میخواهند از راه ساخت کامل ترین نرم افزار ها پول در بیاورند چه به صورت فری لنسری و یا کار کردن برای شرکت ها.
 • افرادی که به سخت تلاش کردن اعتقاد دارند.

اگر شما جزو دسته دوم هستید جای درستی آمده اید و میتوانید در کمترین زمان از یک مبتدی به یک فرد حرفه ای در جاوا تبدیل شوید.

من همیه این دوره را با محتوای جدید به روز رسانی خواهم کرد. 

این راز نیست و تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است. هر روزه سخت افزار ها و نرم افزار های جدید و قدرتمندی منتشر می شوند و این به این معنی است که ما همواره باید دانش خود را به روز نگه داریم. به این دلیل است که من همیشه محتوای جدیدی به این دوره اضافه خواهم کرد.

 

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

 

ارزش مادی آموزش :

dollar_currency_sign32۹۷۵ هزار تومان

 

قیمت خرید از سایت

dollar_currency_sign32۱۰ هزار تومان

 

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.png Tim Buchalka

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۶۹  ساعت

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png  ۸ گیگابایت

 

برای خرید الکترونیکی این محصول به لینک زیر مراجعه نمایید

لینک پرداخت الکترونیکی

 

و یا جهت تهیه اکانت VIP و دسترسی به تمام آموزش های VIP به آدرس زیر مراجعه نمائید.

https://tutdl-vip.ir

 

همچنین ببینید

دانلود آموزش Learn Complete PHP & MYSQL Programming From Scratch

توضیحات :  آیا در زبان برنامه نویسی PHP  تازه کار هستید و یا میخواهید اطلاعات …

۴۸ دیدگاه

 1. سلام
  لطفا کل مجموعه فایلها را در سایت بگذارید

 2. نمیدونم چجوری تشکر کنم قربان خیلی لطف کردید
  با وجود این همه محدودیت به آموزش کشور خدمت می کنید
  باز هم متشکرم

 3. درود . قسمت های آخر هنوز نیومدن ؟

 4. قسمت هاس جدید منتشر شد لطفا ب صورت یک فایل جدا بگذارید

 5. سلام اقا تو رو خدا این فیلم اموزشی اش شده ۳۳ ساعت در صورتی که اینی که شما زحمت کشیدید در سایت گذاشتید ۲۵ ساعت هستش اپدیت اش کنید
  شما دقیقا از کجا این ویدیو ها رو میگیرین؟
  اگه منبع دارید بزارید که ما هم استفاده کنیم

  • آموزش فوق فقط ۲ بخش نسبت به آموزش اصلی کم تر داره که هنوز کسی نسخه جدیدی از این آموزش رو به صورت رایگان منتشر نکرده به محض انتشار نسخه جدید تر حتما آموزش رو به روز رسانی می کنیم. آموزش اصلی هم هنوز به صورت کامل تموم نشده و در حال ساخت هست.

 6. سلام زیرنویس انگلیسی برای این آموزش پیدا میشه؟ ممنون

 7. مرسی دمتون گرم لطفا اگه آپدیتی چیزی برای این محموعه اومد قرار بدید

 8. سلام زیرنویس این فیلم کامل و درسته؟ با حرف مدرس سینک هست؟ ممنون

 9. سلام.میخاستم بدونم امکانش هست که امموزشها رو مخصوصا جاوا و اندروید ارسال کنید؟ و اگه امکانش هست هزینه رو بفرمایید؟

 10. خواهش میکنم دوست عزیز یه راهکار به من بده.لطفا.من خیلی دوست دارم این آموزشهارو داشته باشم و واقعا امکان دانلود ندارم.اقلا یه آدرس به من بدید من بیام بگیرم.لطفا لطفا

 11. سلام ممنون از سایت خوبتون
  آپدیت جدید آموزش اومده امکانش وجود داره تو سایت قرار بدید

 12. سلام ، امکان هستش اپدیت جدید رو قرار بدید ؟؟؟ نزدیکای ۷۰ ساعت شده اموزش

 13. سلام خسته نباشید
  من از پارت ۱ تا پارت ۷ رو دانلود کردم ولی فولدرهای اموزش از ۹ شروع میشه!
  قسمت های ۱ تا ۸ رو چه طوری میتونم دانلود کنم؟
  با تشکر

 14. فک کنم همون تورنت های روسی از سایت شما بهتر باشه ظاهرا که حتی کامنت رو تایید نمی کنید. چون میدونی که؟ شما هم سورس اصلیتون همیناس دیگه. نهایتش یه اکانت آپلودبوی هم دارید. ما رو باش خواستیم از سایت وطنی حمایت کنیم. خیر پیش.

 15. سلام تات دی ال جان …
  این آپدیت سال ۹۶ هست؟!تازه گذاشتیش؟!
  اگه بتونی سر فصل هاشو بهم بگی خیلی لطف کردی

  • بله به تازگی منتشر و به روز رسانی کردیم و
   تمامی سر فصل های دوره موجود در یودمی در این دوره هم هست به جز بخش Java Networking Programming.

 16. پس عااااااالیه مرسی از سایت خوبتون.

 17. میخواین فایل نتورکش رو لینک بدم دانلود کنید؟

 18. حجم آموزش زیاده کسایی که دیدن نظر بدید لطفا، دانلود این آموزش برای کسی که جاوا کار کرده هم مفیده؟

 19. سلام
  ویدئو ها زیرنویس هم دارن؟

 20. با عرض سلام و خسته نباشید.
  میخواستم بدون تمامی قسمتها مخصوصا ( Java Networking Programming ) اضافه شدن، شدیدا نیازمند نتورکینگ با جاوا هستم

 21. سلام و خسته نباشید.
  بزرگواران قسمت نتورکینگ(آپدیت اخیر یودمی در این کورس) هم پیوست داده شده به فایل های شما هست یا هنوز بروز رسانی نکردین ؟!

 22. سلام و خسته نباشید مجدد.
  توی سایت Udemy قسمت نتورک هم اضافه شده ولی توی لینکهای سایت شما توی قسمت ( Java Networking Programming ) نوشته هنوز داره روش کار میشه، بنظرم لینکهای شما آپدیت آخر این دوره آموزشی نیست، ممنون میشم آپدیتش بکنید.

 23. سلام با عرض خسته نباشید
  می خواستم بگم ۵۳ قسمت اول نیست برای دانلود ۵۳ قسمت اول باید چیکار کنم.
  لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

 24. سلام، پارت اول رو که دانلود می کنیم از ویدئوی ۵۴ به بعد موجوده یعنی از قسمت ۹ به بعد و ویدئوهای قبلی نیست، ویدئوهای ۱ تا ۵۴ چرا نیست؟

 25. ممنون ، درست شد، تشکر از مطلب خوبتون مخصوصا زیرنویس

 26. فایل ۱۲ متاسفانه مشکل داره و winrar نمیتونه استخراجش کنه

 27. تورج آرمین پور

  با سلام من دوره رو خریداری کردم لطفا برای من لینک ها رو بفرستین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *