Learn DevOps: The Complete Kubernetes Course

وقتی که گوگل در دهه قبل شروع به راه اندازی container ها کرد ، هیچ کس احتمال نمیداد که قرار است چه ابزاره پرکاربردی به وجود می آید. پس از آن گوگل تصمیم گرفت که این ابزار را به صورت رایگان و منبع باز منتشر کند. و حال کوبرنتیز توسط شرکت های کوچک و بزرگ که میخواهند سرعت و کارائی گوگل را به دست آورند از آن استفاده میکنند.

شما میتوانید برنامه های خود را با داکر containerize کنید. سپس میتوانید آن ها را در سرور خود اجرا نمائید اما هیچ راهی ندارد که بدون استفاده از نرم افزار دیگری تعدا زیادی از کانتینر ها را مدیریت کنید. Kubernetes یک مدیریت کننده کانتینر های شماست که میتوانید به وسیله آن کانتینر های خود را در سرور مدیریت و برنامه ریزی کنید. Kubernetes میتواند بر روی سیستم شما و یا بر روی cloud اجرا شود و میتواند از یک تا هزاران ماشین را مدیریت کند.

این دوره به شما کمک خواهد کرد که درک درستی از نحوه دیپلوی ، استفاده و حفظ کردن نرم افزار های خود به وسیله کوبرنتیز پیدا کنید. اگر شما میخواهید DevOps شوید ، این تکنولوژی ای است که برای حرفه ای شدن به آن نیاز دارید. Kubernetes به تازگی به محبوبیت فراوانی دست یافته است و شرکت ها به خوبی از آن استفاده میکنند.

در این دوره من به شما نشان خواهم داد چگونه با استفاده از داکر کانتینر های خود را بسازید و بر روی Kubernetes cluster دیپلوی کنید. من به شما توضیح خواهم داد که چگونه بر روی سیستم دستکتاپ خود و یا بر روی سرور های AWS به صورت cloud کلاستر راه اندازی کنید. در این دوره ما از یک نمونه نرم افزار که در دنیای واقعی مورد استفاده قرار میگیرد استفاده میکنیم(یک وردپرس به همراه پایگاه داده MySql) تا قدرت واقعی Kubernetes را به شما نشان دهیم. 

 

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

 

ارزش مادی آموزش :

dollar_currency_sign32۲۵۰ هزار تومان

 

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.png Edward Viaene

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png ۴ ساعت و ۳۰دقیقه

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۵۰۰ مگابایت

 

دانلود آموزش

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/Button-Download-icon.png دانلود آموزش

همچنین ببینید

دانلود آموزش Modernizing .NET Framework Apps with Docker

توضیحات : داکر به شما کمک میکند تا اپلیکیشن موجود خود را به دنیای مدرن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *